O nas

Firma Bracia Wiśniewscy powstała z miłości do kuchni...

Każdy catering, który przygotowujemy to dla nas wyzwanie. Łącząc pasję z profesjonalizmem tworzymy niezapomniane przyjęcia. Doświadczenie, które gromadzimy od lat pozwala nam wkraczać na nowe horyzonty smaku i kunsztu sztuki kulinarnej.

Wachlarz naszych możliwości jest szeroki. Każdego klienta obdarzamy szacunkiem i zainteresowaniem wsłuchując się w jego potrzeby. Imprezy firmowe oraz dyplomatyczne, konferencje, przyjęcia okolicznościowe, imprezy plenerowe czy bankiety domowe – ich organizacja to dla nas szansa na wspomaganie sukcesów naszych klientów.

Oczarowujemy kulinarnymi specjałami układając najbardziej wykwintne menu dopasowane do indywidualnego charakteru imprezy. Każdy szczegół ma dla nas znaczenie: miejsce realizacji przyjęcia, zaproszeni goście, pora roku, ulubione smaki i kolory a nawet aktualne trendy. Spełnianie nawet najbardziej szalonych marzeń to nasza specjalność.

Jakość i bezpieczeństwo są naszymi priorytetami obok walorów estetycznych i smakowych. Wdrażamy międzynarodowy certyfikat jakości HACCP. Na własne życzenie jesteśmy pod stałym nadzorem Sanepidu. Zostaliśmy także uhonorowani Najlepszą Marką Europejską w kategorii usług 2008 oraz 2009, dzięki czemu przyznano nam Certyfikat Euro Marki. Wszystkie nasze produkty pochodzą od stałych, sprawdzonych dostawców, którzy cieszą się uznaniem w całym kraju. Są zawsze świeże i najwyższej jakości i dzięki temu zadowolenie klientów z którymi współpracujemy z każdym rokiem wzrasta. To dało nam platformę do rozwoju i stałego unowocześniania zaplecza sprzętowego, umożliwiającego realizację imprez do 6000 osób. A dla nas oznacza to 6000 zadowolonych gości.